„Trakų triatlonas“ turės naują generalinį rėmėją – juo tapo IT paslaugų bendrovė „BTT Cloud“

2020-08-11

2021-ųjų liepą rengiamo Lietuvos Triatlono čempionato – Trakų triatlono generaliniu rėmėju ir vardo partneriu tapo valdomų Cloud ir IT paslaugų bendrovė BTT Cloud.

Savo triatlono komandą turinti, išimtinai lietuviško kapitalo, nuolat auganti IT paslaugų bendrovė – žinomas vardas Lietuvos triatlono bendruomenėje.

„Su „BTT Cloud“ bendradarbiavome jau šių metų Trakų triatlone ir supratome, kad atradome patikimą partnerį. Džiaugiamės, kad prie renginio prisideda būtent „BTT Cloud“, turintys ir stiprią savo triatlono komandą bei itin palaikantys šio sporto dvasią Lietuvoje,“ – sakė renginio organizatorius, VšĮ „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Valavičius.

„BTT Cloud“ komanda 2020-ųjų sezone demonstruoja stabilius rezultatus, o jos nariai – Gediminas Pajėda, Jaunius Strazdas, Mantas Jonikas, Povilas Strazdas, Polina Čachovskaja – dažnai lipa ant prizininkų pakylos savo amžiaus grupėje arba absoliučioje įskaitoje.

„Prisidėti prie Trakų triatlono – Lietuvos triatlono čempionato organizavimo – didelė garbė. Šiemet rėmėme plaukimo rungtį, organizatoriai padarė fantastišką darbą ir tikrai yra verti dar didesnio palaikymo. Matau prasmę investuoti į tokio pobūdžio renginius, nes triatlono bendruomenė vienija fiziškai ir dvasiškai tvirtus žmones, tikrus lyderius”, sako BTT Cloud vadovas Donatas Zaveckas, kuris pats dalyvauja triatlono varžybose.

Pasak BTT Cloud triatlono komandos vadovo Manto Joniko, lyginant su kitais klubais, komanda nėra labai skaitlinga narių skaičiumi, tačiau vienija bendraminčius, sveiką gyvenseną propaguojančius mėgėjus, labai perspektyvius sportininkus, sporto profesionalus ir šiaip pozityvius žmones.

„Šį sezoną mūsų pagrindinis tikslas yra sukomplektuoti komandą, pažinti ir papildyti vieni kitus, kryptingai gerinti rezultatus atskirose rungtyse, padėti sportininkams siekti aukštų individualių tikslų. Tada ir bendroje įskaitoje būsime dar labiau matomi”, – sako M. Jonikas.

‍Trakų triatlonas organizuojamas 2021 m. liepos 4 d. Trakuose.
Daugiau informacijos – www.trakutriatlonas.lt
Dalyvių registracija bus paskelbta netrukus.

Atvira plaukimo treniruotė sausumoje

Vilniaus Vingio parke Lietuvos rekordininkas, plaukikas ir triatlonininkas Povilas Strazdas surengė nemokamą atvirą plaukimo treniruotę sausumoje, kurios pagrindinis tikslas -...

Plačiau
Lietuvos triatlono taurės startas komandai buvo sėkmingas

Startavo 2022-ųjų metų Lietuvos triatlono taurė, kuriai ruošiasi visi sportininkai. Sezono pradžia BTT triatlono komandai buvo sėkminga. Komandos lyderis ir...

Plačiau
Oskaras Grigonis pateko į Europos triatlono čempionatą

Auganti Lietuvos triatlono superžvaigždė Oskaras Grigonis įgyvendino vieną iš savo svajonių ir pateko į Europos triatlono čempionatą, kur pirmą kartą...

Plačiau
Olimpietė Airinė Palšytė – BTT ambasadorė!

“BTT – tai komanda, vedanti tikslų link ir atverianti galimybes atrasti profesionalų sportą”, sako olimpietė Airinė Palšytė, kuri tapo pirmąja...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.