„Trakų triatlonas“ turės naują generalinį rėmėją – juo tapo IT paslaugų bendrovė „BTT Cloud“

2020-08-11

2021-ųjų liepą rengiamo Lietuvos Triatlono čempionato – Trakų triatlono generaliniu rėmėju ir vardo partneriu tapo valdomų Cloud ir IT paslaugų bendrovė BTT Cloud.

Savo triatlono komandą turinti, išimtinai lietuviško kapitalo, nuolat auganti IT paslaugų bendrovė – žinomas vardas Lietuvos triatlono bendruomenėje.

„Su „BTT Cloud“ bendradarbiavome jau šių metų Trakų triatlone ir supratome, kad atradome patikimą partnerį. Džiaugiamės, kad prie renginio prisideda būtent „BTT Cloud“, turintys ir stiprią savo triatlono komandą bei itin palaikantys šio sporto dvasią Lietuvoje,“ – sakė renginio organizatorius, VšĮ „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Valavičius.

„BTT Cloud“ komanda 2020-ųjų sezone demonstruoja stabilius rezultatus, o jos nariai – Gediminas Pajėda, Jaunius Strazdas, Mantas Jonikas, Povilas Strazdas, Polina Čachovskaja – dažnai lipa ant prizininkų pakylos savo amžiaus grupėje arba absoliučioje įskaitoje.

„Prisidėti prie Trakų triatlono – Lietuvos triatlono čempionato organizavimo – didelė garbė. Šiemet rėmėme plaukimo rungtį, organizatoriai padarė fantastišką darbą ir tikrai yra verti dar didesnio palaikymo. Matau prasmę investuoti į tokio pobūdžio renginius, nes triatlono bendruomenė vienija fiziškai ir dvasiškai tvirtus žmones, tikrus lyderius”, sako BTT Cloud vadovas Donatas Zaveckas, kuris pats dalyvauja triatlono varžybose.

Pasak BTT Cloud triatlono komandos vadovo Manto Joniko, lyginant su kitais klubais, komanda nėra labai skaitlinga narių skaičiumi, tačiau vienija bendraminčius, sveiką gyvenseną propaguojančius mėgėjus, labai perspektyvius sportininkus, sporto profesionalus ir šiaip pozityvius žmones.

„Šį sezoną mūsų pagrindinis tikslas yra sukomplektuoti komandą, pažinti ir papildyti vieni kitus, kryptingai gerinti rezultatus atskirose rungtyse, padėti sportininkams siekti aukštų individualių tikslų. Tada ir bendroje įskaitoje būsime dar labiau matomi”, – sako M. Jonikas.

‍Trakų triatlonas organizuojamas 2021 m. liepos 4 d. Trakuose.
Daugiau informacijos – www.trakutriatlonas.lt
Dalyvių registracija bus paskelbta netrukus.

Jurgis Šeika apie BTT Swim: daug degančių akių

Norėdami sužinoti daugiau apie BTT Swim programą, kokie apmąstymai jai prasidėjus, pasikalbėjome su plaukimo treneriu Jurgiu Šeika. Pirmas įspūdis įvairus:...

Plačiau
Kas laukia 2023-iųjų metų sezone

Ateinantis BTT 2023 metų sezonas jau ne už kalnų! Įdomios varžybos tiek užsienyje, tiek Lietuvoje, bendrystė, naujos pažintys, užsispyrimas, o...

Plačiau
Pavasario akvatlono čempionatas

Balandžio 9 d. Druskininkuose įvyko Lietuvos pavasario akvatlono čempionatas. Tai žymėjo pirmąjį rimtesnį triatlono sezono atidarymą! LSC sporto komplekso „Druskininkai“...

Plačiau
Komandos stovykla Ispanojoje

Pasibaigė sporto stovykla Ispanijoje! BTT komandos motyvaciją bei energiją pakėlusi stovyklą puikiai paruošė Lietuvoje ateinantiems geriems orams. Treneris Povilas Strazdas...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.