Narystė

Narystės principai

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.

Narystės principai

BTT nariu gali tapti kiekvienas, pateikęs paraišką. Paraiškas kartą per mėnesį svarsto klubo vadovybė. Apie sprendimą kandidatai informuojami asmeniškai.
Narystė įsigalioja sumokėjus metinį narystės mokestį, kurio dydis – 100 EUR.
Jei narys dėl objektyvių priežasčių negali sumokėti mokėti narystės mokesčio, jis gali kreiptis į klubo vadovybę su prašymu atleisti jį nuo prievolės.
Nariai, sumokėję narystės mokestį, gali dalyvauti Klubo ir partnerių renginiuose nemokamai arba geresnėmis sąlygomis, naudotis klubo galimybių programa.

Vertė

BTT nariai turi šias galimybes:

Bendros treniruotės

Klubas rengia bendras plaukimo, bėgimo, dviračio ir kitas treniruotes, orientuotas į fizinį progresą priklausomai nuo pasirengimo lygio.

Individualios treniruotės

Klubo nariai turi galimybę individualiai sportuoti su treneriu. Dėl laiko, treniruotės pobūdžio ir kitų sąlygų tariamasi atskirai.

Treniruotė su profesionalu

Mėgėjų grupėms specialias treniruotes veda klubo profesionalai. Tai ypač geras įrankis asmeninei motyvacijai didinti bei technikai tobulinti.

Pasirengimo programos

Klubo treneriai nariams gali paruošti individualias pasirengimo programas. Bendro pasirengimo, universalios programos ypač aktualios pradedantiems.

Konsultacijos

Komandos nariai turi galimybę konsultuotis dėl plaukimo, bėgimo, dviračio technikos tiek online grupėje, tiek asmeniškai.

Aprangos

BTT nariai yra vizualiai atpažįstami visuose sporto renginiuose, nes Komanda turi vizualiai išsiskiriančią, dėmesį traukiančią aprangą, o Komandos prekės ženklas – žinomas, gerbiamas ir vertinamas sporto renginių dalyvių ir stebėtojų. Smagu būti su geriausiais.

Nuolaidos

Kadangi komanda vienija skaitlingą skaičių narių, ji įdomi partneriams. BTT nariai turi galimybę naudotis aktualiomis nuolaidomis, ar tai būtų apranga, ar inventorius, ar papildai.

Komandos bazė

BTT turi savo lokalią bazę ir nutolusias treniruočių lokacijas. Komandos nariai numatytu laiku turi takelį baseine, galimybę treniruotis manieže, ar minti dviratį. Ateityje planuojama plėsti treniruočių infrastruktūrą.

Startiniai mokesčiai

BTT priklausomai nuo varžybų pobūdžio, visiems nariams arba individualiai apmoka starto varžybose mokesčius, kas sumažina finansinę naštą sportininkams.

Sportininkų gerbūvis

Klubas rūpinasi profesionalių sportininkų gerbūviu, pagal galimybes maksimaliai stengiasi užtikrinti poreikius, ar tai būtų dalyvavimo tarptautinėse stovyklose kaštų padengimas, ar bėgimo bateliai, ar kitos būtinos išlaidos sportininko pasiruošimui ir geriems rezultatams.

Klubo nuostatai

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.