Startais ir pasiekimais turtinga liepa

2020-07-27

Lietuvos triatlono taurės Jonavos etapas

Prabėgus vos porai savaičių nuo Lietuvos triatlono čempionato Trakuose ir porai dienų nuo Vilniaus TriFun triatlono varžybų, liepos 18 d. BTT Triatlono komanda startavo II-ajame Lietuvos triatlono taurės etape Jonavoje.

Kaip ir Varėnoje, dalyvius pasitiko alsuojantis karštis ir šįkart gerokai sudėtingesnė trasa. Jonavos apylinkių reljefas ir oro sąlygos tapo iššūkiu ne vienam sportininkui, tačiau BTT  nariai puikiai susitvarkė su išbandymais, gerino sportinę formą, laimėjo ne vieną absoliučios įskaitos ir amžiaus grupių apdovanojimus.

„Šį kartą noriu išskirtinai pagirti mūsų komandos merginas, triatlono debiutantes Eveliną Navašinskaitę ir Gaudrę Likšaitę, kurios žymiai tvirčiau ir užtikrinčiau įveikė sprinto distanciją. Rima Kontenytė pirmą kartą sėkmingai įveikė ypatingai sudėtingą olimpinę distanciją.“, sako komandos vadovas Mantas Jonikas.
Polina Čachovskaja stabiliai gerina rezultatus: tarp moterų absoliučioje įskaitoje užėmė labai aukštą 4-ąją vietą ir 1-ąją amžiaus grupėje.

Vyrų tarpe aukštas vietas ir apdovanojimus absoliučioje įskaitoje nuskynė Gediminas Pajėda (3-ias olimpinėje distancijoje) ir Jaunius Strazdas (2-as sprinto distancijoje).

BTT triatlono komanda klubų įskaitoje iš 64 deklaruotų klubų šiuo metu 4-ąją vietą.

Pasak Manto Joniko, triatlonas mėgsta pastovumą ir atkaklumą. „Lašas po lašo ir akmenį pratašo. Šiame sporte atsitiktinių sėkmių stiliumi „užmėtė fuksais“ nebūna, todėl labai džiugina progresuojantys komandos draugai“, sako jis.

‍Olimpinės distancijos rinktinė‍
Gediminas Pajėda
Mantas Jonikas
Evaldas Morkūnas
Justinas Gedvilas
Donatas Zaveckas
Polina Čachovskaja
Rima Kontenytė

Sprinto distancijos rinktinė
Jaunius Strazdas
Povilas Strazdas
Aleksandras Zamorskis
Evelina Navašinskaitė
Gaudrė Likšaitė

TriFun
Evaldas Marčiūnas
Donatas Ratinskas

Visi Jonavos etapo rezultatai čia: https://www.triatlonotaure.lt/stages/55/results
Rugpjūčio 2 dieną BTT Triatlono komanda startuoja Lietuvos Triatlono Taurės Skaudvilės etape.

 

Plaukimo maratonas Plateliuose

Liepos 25 d. Plateliuose surengtas Atvirų vandenų plaukimo čempionato Platelių etape, kuriame startavo Povilas Strazdas. Ilgiausioje, net 3,5 km. plaukimo maratono distancijoje Povilas buvo pirmas ir absoliučioje įskaitoje laimėjo auksą.

 

Akvatlono čempionatas

Liepos 26 d. Panevėžyje Jaunius Strazdas ir Mantas Jonikas dalyvavo Lietuvos triatlono federacijos organizuotame Lietuvos akvatlono čemopionate (1 km plaukimas ir 5 km bėgimas), kur Jaunius Strazdas užėmė antrąją vietą ir tapo Lietuvos vicečempionu, o Mantas Jonikas užėmė 5-ąją vietą.

 

Europos triatlono čempionatų festivalis Prancūzijoje

Gausios BTT jaunimo pajėgos gynė Lietuvos garbę Europos triatlono čempionatų festivalyje Prancūzijoje. Lydimi trenerio Kęstučio Steponavičiaus mūsiškiai kovojo dėl geriausių...

Plačiau
Europos duatlono čempionatas

Rugsėjo 17-24 dienomis Ispanijoje vyko Europos multisporto čempionatas. Europos duatlono čempionato Elito (U23) grupėje – vienintelis Lietuvos atstovas Lukas Prokopavičius,...

Plačiau
Penkiakovininkės Serapinaitė ir Adomaitytė – Europos čempionės

„Atrodo, kad šiandien tikrai buvo mūsų diena! Nuo pat pradžių viskas labai sklandžiai sekėsi: fechtavime – be nervų, užtikrintai, plaukime...

Plačiau
Vilniaus maratone Jaunius Strazdas užėmė II-ąją vietą

Didžiausiame bėgimo renginyje – Vilniaus maratone dalyvavo ir BTT komandos nariai: Jaunius Strazdas, Mantas Jonikas, Donatas Zaveckas, Rasa Zaveckaitė, Rytis...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.