Sezono pabaiga? Tik ne mums. Įspūdingas rugsėjis!

2020-10-09

Rugsėjis – ištvermės sporto sezono pabaiga? Tik ne BTT Cloud komandai!

Pirmasis rudens mėnuo varžybų prasme buvo pats intensyviausias. Mūsų sportininkai dalyvavo Lietuvos Triatlono Taurės įskaitiniame etape Druskininkuose, Vilniaus maratone, Lietuvos triatlono federacijos surengtose B. Abromaičio triatlono taurės varžybose, „IRON TRAKAI“ ilgojo nuotolio triatlone, Lietuvos bėgimo taurės varžybose ir Lietuvos Duatlono čempionate.

Lietuvos triatlono taurė (LTT)

Lietuvos triatlono taurės sezonas rugsėjo 5-ąją Druskininkuose uždarytas su trenksmu. BTT Cloud komanda iškovojo gausybę asmeninių ir komandinių apdovanojimų.

Šiose varžybose su komanda solidžiai debiutavo jaunasis talentas Lukas Prokopavičius, kuris jau prieš šį etapą buvo užsitikrinęs LTT sprinto distancijos čempiono titulą.

Jau galvojame apie kitą sezoną, todėl paskutiniajame etape Lukas atliko žvalgybą mūšiu ir savo jėgas išbandė Olimpinėje distancijoje kartu su kitais senbuviais vyrais, kurie pasižymi didele jėga ir ištverme. Pavyko puikiai – Lukas užėmė 2-ąją vietą absoliučioje įskaitoje.

Gediminas Pajėda ir toliau demonstravo pavydėtiną pastovumą viso sezono metu ir absoliučioje įskaitoje iškovojo 3-iąją vietą.

Po individualių startų BTT Cloud komanda dalyvavo ir mišrių estafečių komandų varžybose, kurios Lietuvoje buvo organizuotos pirmąjį kartą. Komandą atstovavo Lukas Prokopavičius, Povilas Strazdas, Vitalija Miežytė ir Rima Kontenytė, kurie visi kartu užėmė aukštą 5-ąją vietą.

LTT sezono rezultatų apžvalga

Viso 2020 metų LTT sezono Olimpinės distancijos absoliučioje įskaitoje Gediminas Pajėda užėmė 2-ąją vietą, Mantas Jonikas 3-iąją, Evaldas Morkūnas 5-ąją. Moterų analogiškoje įskaitoje Polina Čachovskaja ir Vitalija Miežytė surinko vienodai taškų ir užėmė 5-ąsias vietas.

Viso 2020 metų LTT sezono Sprinto distancijos absoliučioje įskaitoje Lukas Prokopavičius tapo LTT čempionu, o Povilas Strazdas užėmė 4-ąją vietą. Moterų analogiškoje įskaitoje Evelina Navašinskaitė ir Gaudrė Likšaitė užėmė atitinkamai 21-ą ir 23-ią vietas.

Viso 2020 metų LTT sezono TRI FUN distancijos absoliučioje įskaitoje Evaldas Marčiūnas užėmė 4-ąją vietą, o Vaidas Blanka 7-ąją.

BTT Cloud triatlono komanda visi sezono bendroje klubinėje įskaitoje surinko net 30066 taškų ir tarp visų klubų užėmė 4-ąją vietą.

Abromaičio triatlono taurė

Rugsėjo 12 d. Panevėžyje Lukas Prokopavičius dalyvavo B. Abramaičio triatlono taurės varžybose ir užėmė 1-ąją vietą absoliučioje įskaitoje! Varžybose puikiai pasirodė ir Evaldas Morkūnas, kuris laimėjo savo amžiaus grupėje, o absoliučiai užėmė labia aukštą 5-ąją vietą.

Vilniaus maratonas

Rugsėjo 12-13 dienomis Vilniuje vyko maratono renginiai: Ieva Serapinaitė iškovojo 1-ąją vietą 5 km distancijoje! O Jaunius Strazdas 10 km distancijoje 3-iąja vietą.

IRON TRAKAI

Rugsėjo 19 d. Trakuose vyko Lietuvos triatlono taurės neįskaitinis ilgojo nuotolio 140.6 ir 70.3 Iron Man distancijų etapas. Didžiulės ištvermės ir tvirto charakterio sunkiomis trasos ir oro sąlygomis pareikalavusiose varžybose Gediminas Pajėda tapo 70.3 čempionu! Povilas Strazdas liko garbingoje 7-oje vietoje. Šiose varžybose labai stipriai pasirodė BTT Cloud merginos: Vitalija Miežytė ir Monika Vainaitė motėrų įskaitoje atitinkamai užėmė 4-ąją ir 5-ąją vietas.

Marijampolės bėgimas

Rugsėjo 20 d. Jaunius Strazdas dalyvavo unikaliame 1 val. bėgime Marijampolėje ir tapo nugalėtoju.

„Pagrindinis tikslas buvo laimėti. Džiugu, kad tą ir pavyko pasiekti. Nors nuo pat starto mačiau, kad rimtos konkurencijos dėl pirmos vietos nebus, vis tiek norėjau bėgti greitai, savo varžybiniu, o ne tempinės treniruotės greičiu. Nors bėgosi ne per lengviausiai, savo pasirodymu esu daugiau mažiau patenkintas“, – kalbėjo J. Strazdas.

„Sūduvos taurės“ varžybos yra vienintelis LBT etapas, kuriame dalyviai varžosi ne greičiu, o įveikiamu atstumu. Tai gana specifinė lengvosios atletikos rungtis, o papildomu iššūkiu tampa ir tai, kad bėgama yra stadiono ratais.

„Tokio formato varžybose bėgau pirmą kartą, todėl įdomiausia buvo išbandyti kažką sąlyginai naujo. Šis bėgimas nėra lengvas elementariai jau vien dėl to, kad tai yra gan ilga distancija. Dvejopai galima vertinti ir tai, jog šiame bėgime tenka nuolatos bėgti masėje žmonių. Iš vienos pusės, turi kone nuolatos bėgti išoriniais takais, o bėgdamas ne optimalia trajektorija gauni ilgesnį atstumą. Dėl to sumoje prarandi nemažai laiko. Kiekvienas lenkimas taip pat atima jėgų. Tačiau iš kitos pusės, bėgti su tiek žmonių yra kiek lengviau psichologiškai, mat nuolatos turi ką vytis, – mintimis dalinosi J. Strazdas. – Dar tempo nemažinti motyvuoja ir žinojimas, jog stadione nėra kur pasislėpti, žmonės stebintys tavo pasirodymą ir tave palaikantys, tam tikra prasme ir įpareigoja tave pasitempti, išlaikyti gerą tempą. Galiausiai po kurio laiko tiesiog pripranti prie to nuolatinio visų lenkimo ir nebekreipi į tai dėmesio“.

Talentingas bėgikas šiais metais ketina startuoti dar dvejuose LBT etapuose – Senvagės ir Rumšiškių.

Duatlono čempionatas

Rugsėjo 6 d. būrys BTT Cloud komandos narių dalyvavo Lietuvos duatlono čempionate Panevėžyje, kur Lukas Prokopavičius tapo absoliučiu Lietuvos čempionu! Varžybose puikiai pasirodė ir Evaldas Morkūnas, kuris laimėjo savo amžiaus grupėje.

Jurgis Šeika apie BTT Swim: daug degančių akių

Norėdami sužinoti daugiau apie BTT Swim programą, kokie apmąstymai jai prasidėjus, pasikalbėjome su plaukimo treneriu Jurgiu Šeika. Pirmas įspūdis įvairus:...

Plačiau
Kas laukia 2023-iųjų metų sezone

Ateinantis BTT 2023 metų sezonas jau ne už kalnų! Įdomios varžybos tiek užsienyje, tiek Lietuvoje, bendrystė, naujos pažintys, užsispyrimas, o...

Plačiau
Pavasario akvatlono čempionatas

Balandžio 9 d. Druskininkuose įvyko Lietuvos pavasario akvatlono čempionatas. Tai žymėjo pirmąjį rimtesnį triatlono sezono atidarymą! LSC sporto komplekso „Druskininkai“...

Plačiau
Komandos stovykla Ispanojoje

Pasibaigė sporto stovykla Ispanijoje! BTT komandos motyvaciją bei energiją pakėlusi stovyklą puikiai paruošė Lietuvoje ateinantiems geriems orams. Treneris Povilas Strazdas...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.