Prasideda registracija į jubiliejinį Trakų triatloną

2022-03-21

Didžiausias šalyje triatlono renginys – Trakų triatlonas, šiemet jubiliejinis, organizuojamas jau dešimtą kartą. 2022 m. liepos 3 d. Trakuose laukiama daugiau nei 400 triatlono entuziastų – profesionalų ir mėgėjų. Varžytis istorinėse Trakų pilies apylinkėse kviečiami sportininkai iš visos Lietuvos, laukiama dalyvių iš užsienio.

„Gyvename nepaprastą laiką, kuomet aktyvus gyvenimo būdas ir sportas užtikrina ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą. Visa triatlono bendruomenė neabejinga tam, kas vyksta Ukrainoje ir patys ieškosime formų, kaip pagelbėti atvykstantiems, kaip išreikšti solidarumą su visais, kurie dabar „sportuoja“ fronte. Esu įsitikinęs, kad dešimtąjį, jubiliejinį Trakų triatloną mes dedikuosime kovotojams už Ukrainos, mūsų ir visos Europos ateitį“, sako „Skaylink Trakų triatlonas 2022” vadovas Gediminas Pajėda.

Kadangi svarbiausius sezono startus sportininkai profesionalai planuoja jau dabar, Trakų triatlono organizatoriai atidarė registraciją ir kviečia dalyvauti svarbiausiame Triatlono bendruomenės renginyje, kuris kartu yra ir Lietuvos triatlono čempionatas.

„Trakų triatlono” organizatoriai dalyvius kviečia varžytis trijose kategorijose. Triatloną sudaro olimpinė distancija – 1,5 km plaukimas, 40 km važiavimas dviračiu ir 10 km bėgimas, sprinto distancija – 0,75 km plaukimas, 20 km važiavimas dviračiu ir 5 km bėgimas, super sprinto distancija – 0,4 km plaukimas, 10 km važiavimas dviračiu, 2,5 km bėgimas. Triatlono klubai ir komandos varžosi sprinto ir super sprinto estafetėse.

Praėjusiais metais Trakų triatlono nugalėtojų tapo „BTT – Best triathlon team“ narys Jaunius Strazdas. Anot BTT komandos vadovo ir Lietuvos kariuomenės majoro Manto Joniko, dabar svarbiausia neapleisti mėgiamų įpročių.

„Vienas iš geriausių patarimų, kuriuos paskutiniu metu girdėjau: „Nekeisk rutinos, daryk, ką darei”. Jei skaitei daug knygų – toliau skaityk knygas, jei vaikščiojai į spektaklius – toliau vaikščiok, jei sportavai – toliau sportuok. Nepasiduok. Neleisk pakeisti tavo rutinos. Tai ypatingai svarbu norint išlaikyti sveiką kūną ir sielą, todėl norėjau pakviesti savo bendraminčius ir toliau sportuoti, treniruotis, ruoštis ir dalyvauti įvairiose varžybose, daryti tai, kas labiausiai patinka. Tikslas nėra pamiršti, kas vyksta netoliese – tikslas yra išlikti tvirtiems“, – sako M. Jonikas.

Kadangi viena iš Trakų triatlono misijų yra populiarinti triatloną Lietuvoje, artėjant renginiui bus surengta parodomoji treniruotė Vilniuje, kurios metu triatlono naujokai ir veteranai važiuos dviračiais, atliks tranzitą – perėjimą iš vienos disciplinos į kitą – ir kartu prasibėgs. Prieš treniruotę bus dalinami naudingi patarimai ir pateikiami atsakymai į rūpimus klausimus, čia būsimieji dalyviai taip pat pasisems motyvacijos ir pasijus triatlono bendruomenės dalimi.

Trakų triatlono vardo partneris – Skaylink. Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos Triatlono Federeacija.
Visa informacija – www.trakutriatlonas.lt

Atvira plaukimo treniruotė sausumoje

Vilniaus Vingio parke Lietuvos rekordininkas, plaukikas ir triatlonininkas Povilas Strazdas surengė nemokamą atvirą plaukimo treniruotę sausumoje, kurios pagrindinis tikslas -...

Plačiau
Lietuvos triatlono taurės startas komandai buvo sėkmingas

Startavo 2022-ųjų metų Lietuvos triatlono taurė, kuriai ruošiasi visi sportininkai. Sezono pradžia BTT triatlono komandai buvo sėkminga. Komandos lyderis ir...

Plačiau
Oskaras Grigonis pateko į Europos triatlono čempionatą

Auganti Lietuvos triatlono superžvaigždė Oskaras Grigonis įgyvendino vieną iš savo svajonių ir pateko į Europos triatlono čempionatą, kur pirmą kartą...

Plačiau
Olimpietė Airinė Palšytė – BTT ambasadorė!

“BTT – tai komanda, vedanti tikslų link ir atverianti galimybes atrasti profesionalų sportą”, sako olimpietė Airinė Palšytė, kuri tapo pirmąja...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.