Prasideda registracija į jubiliejinį Trakų triatloną

2022-03-21

Didžiausias šalyje triatlono renginys – Trakų triatlonas, šiemet jubiliejinis, organizuojamas jau dešimtą kartą. 2022 m. liepos 3 d. Trakuose laukiama daugiau nei 400 triatlono entuziastų – profesionalų ir mėgėjų. Varžytis istorinėse Trakų pilies apylinkėse kviečiami sportininkai iš visos Lietuvos, laukiama dalyvių iš užsienio.

„Gyvename nepaprastą laiką, kuomet aktyvus gyvenimo būdas ir sportas užtikrina ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą. Visa triatlono bendruomenė neabejinga tam, kas vyksta Ukrainoje ir patys ieškosime formų, kaip pagelbėti atvykstantiems, kaip išreikšti solidarumą su visais, kurie dabar „sportuoja“ fronte. Esu įsitikinęs, kad dešimtąjį, jubiliejinį Trakų triatloną mes dedikuosime kovotojams už Ukrainos, mūsų ir visos Europos ateitį“, sako „Skaylink Trakų triatlonas 2022” vadovas Gediminas Pajėda.

Kadangi svarbiausius sezono startus sportininkai profesionalai planuoja jau dabar, Trakų triatlono organizatoriai atidarė registraciją ir kviečia dalyvauti svarbiausiame Triatlono bendruomenės renginyje, kuris kartu yra ir Lietuvos triatlono čempionatas.

„Trakų triatlono” organizatoriai dalyvius kviečia varžytis trijose kategorijose. Triatloną sudaro olimpinė distancija – 1,5 km plaukimas, 40 km važiavimas dviračiu ir 10 km bėgimas, sprinto distancija – 0,75 km plaukimas, 20 km važiavimas dviračiu ir 5 km bėgimas, super sprinto distancija – 0,4 km plaukimas, 10 km važiavimas dviračiu, 2,5 km bėgimas. Triatlono klubai ir komandos varžosi sprinto ir super sprinto estafetėse.

Praėjusiais metais Trakų triatlono nugalėtojų tapo „BTT – Best triathlon team“ narys Jaunius Strazdas. Anot BTT komandos vadovo ir Lietuvos kariuomenės majoro Manto Joniko, dabar svarbiausia neapleisti mėgiamų įpročių.

„Vienas iš geriausių patarimų, kuriuos paskutiniu metu girdėjau: „Nekeisk rutinos, daryk, ką darei”. Jei skaitei daug knygų – toliau skaityk knygas, jei vaikščiojai į spektaklius – toliau vaikščiok, jei sportavai – toliau sportuok. Nepasiduok. Neleisk pakeisti tavo rutinos. Tai ypatingai svarbu norint išlaikyti sveiką kūną ir sielą, todėl norėjau pakviesti savo bendraminčius ir toliau sportuoti, treniruotis, ruoštis ir dalyvauti įvairiose varžybose, daryti tai, kas labiausiai patinka. Tikslas nėra pamiršti, kas vyksta netoliese – tikslas yra išlikti tvirtiems“, – sako M. Jonikas.

Kadangi viena iš Trakų triatlono misijų yra populiarinti triatloną Lietuvoje, artėjant renginiui bus surengta parodomoji treniruotė Vilniuje, kurios metu triatlono naujokai ir veteranai važiuos dviračiais, atliks tranzitą – perėjimą iš vienos disciplinos į kitą – ir kartu prasibėgs. Prieš treniruotę bus dalinami naudingi patarimai ir pateikiami atsakymai į rūpimus klausimus, čia būsimieji dalyviai taip pat pasisems motyvacijos ir pasijus triatlono bendruomenės dalimi.

Trakų triatlono vardo partneris – Skaylink. Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos Triatlono Federeacija.
Visa informacija – www.trakutriatlonas.lt

Europos triatlono čempionatų festivalis Prancūzijoje

Gausios BTT jaunimo pajėgos gynė Lietuvos garbę Europos triatlono čempionatų festivalyje Prancūzijoje. Lydimi trenerio Kęstučio Steponavičiaus mūsiškiai kovojo dėl geriausių...

Plačiau
Europos duatlono čempionatas

Rugsėjo 17-24 dienomis Ispanijoje vyko Europos multisporto čempionatas. Europos duatlono čempionato Elito (U23) grupėje – vienintelis Lietuvos atstovas Lukas Prokopavičius,...

Plačiau
Penkiakovininkės Serapinaitė ir Adomaitytė – Europos čempionės

„Atrodo, kad šiandien tikrai buvo mūsų diena! Nuo pat pradžių viskas labai sklandžiai sekėsi: fechtavime – be nervų, užtikrintai, plaukime...

Plačiau
Vilniaus maratone Jaunius Strazdas užėmė II-ąją vietą

Didžiausiame bėgimo renginyje – Vilniaus maratone dalyvavo ir BTT komandos nariai: Jaunius Strazdas, Mantas Jonikas, Donatas Zaveckas, Rasa Zaveckaitė, Rytis...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.