Prasideda registracija į jubiliejinį Trakų triatloną

2022-03-21

Didžiausias šalyje triatlono renginys – Trakų triatlonas, šiemet jubiliejinis, organizuojamas jau dešimtą kartą. 2022 m. liepos 3 d. Trakuose laukiama daugiau nei 400 triatlono entuziastų – profesionalų ir mėgėjų. Varžytis istorinėse Trakų pilies apylinkėse kviečiami sportininkai iš visos Lietuvos, laukiama dalyvių iš užsienio.

„Gyvename nepaprastą laiką, kuomet aktyvus gyvenimo būdas ir sportas užtikrina ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą. Visa triatlono bendruomenė neabejinga tam, kas vyksta Ukrainoje ir patys ieškosime formų, kaip pagelbėti atvykstantiems, kaip išreikšti solidarumą su visais, kurie dabar „sportuoja“ fronte. Esu įsitikinęs, kad dešimtąjį, jubiliejinį Trakų triatloną mes dedikuosime kovotojams už Ukrainos, mūsų ir visos Europos ateitį“, sako „Skaylink Trakų triatlonas 2022” vadovas Gediminas Pajėda.

Kadangi svarbiausius sezono startus sportininkai profesionalai planuoja jau dabar, Trakų triatlono organizatoriai atidarė registraciją ir kviečia dalyvauti svarbiausiame Triatlono bendruomenės renginyje, kuris kartu yra ir Lietuvos triatlono čempionatas.

„Trakų triatlono” organizatoriai dalyvius kviečia varžytis trijose kategorijose. Triatloną sudaro olimpinė distancija – 1,5 km plaukimas, 40 km važiavimas dviračiu ir 10 km bėgimas, sprinto distancija – 0,75 km plaukimas, 20 km važiavimas dviračiu ir 5 km bėgimas, super sprinto distancija – 0,4 km plaukimas, 10 km važiavimas dviračiu, 2,5 km bėgimas. Triatlono klubai ir komandos varžosi sprinto ir super sprinto estafetėse.

Praėjusiais metais Trakų triatlono nugalėtojų tapo „BTT – Best triathlon team“ narys Jaunius Strazdas. Anot BTT komandos vadovo ir Lietuvos kariuomenės majoro Manto Joniko, dabar svarbiausia neapleisti mėgiamų įpročių.

„Vienas iš geriausių patarimų, kuriuos paskutiniu metu girdėjau: „Nekeisk rutinos, daryk, ką darei”. Jei skaitei daug knygų – toliau skaityk knygas, jei vaikščiojai į spektaklius – toliau vaikščiok, jei sportavai – toliau sportuok. Nepasiduok. Neleisk pakeisti tavo rutinos. Tai ypatingai svarbu norint išlaikyti sveiką kūną ir sielą, todėl norėjau pakviesti savo bendraminčius ir toliau sportuoti, treniruotis, ruoštis ir dalyvauti įvairiose varžybose, daryti tai, kas labiausiai patinka. Tikslas nėra pamiršti, kas vyksta netoliese – tikslas yra išlikti tvirtiems“, – sako M. Jonikas.

Kadangi viena iš Trakų triatlono misijų yra populiarinti triatloną Lietuvoje, artėjant renginiui bus surengta parodomoji treniruotė Vilniuje, kurios metu triatlono naujokai ir veteranai važiuos dviračiais, atliks tranzitą – perėjimą iš vienos disciplinos į kitą – ir kartu prasibėgs. Prieš treniruotę bus dalinami naudingi patarimai ir pateikiami atsakymai į rūpimus klausimus, čia būsimieji dalyviai taip pat pasisems motyvacijos ir pasijus triatlono bendruomenės dalimi.

Trakų triatlono vardo partneris – Skaylink. Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos Triatlono Federeacija.
Visa informacija – www.trakutriatlonas.lt

Jurgis Šeika apie BTT Swim: daug degančių akių

Norėdami sužinoti daugiau apie BTT Swim programą, kokie apmąstymai jai prasidėjus, pasikalbėjome su plaukimo treneriu Jurgiu Šeika. Pirmas įspūdis įvairus:...

Plačiau
Kas laukia 2023-iųjų metų sezone

Ateinantis BTT 2023 metų sezonas jau ne už kalnų! Įdomios varžybos tiek užsienyje, tiek Lietuvoje, bendrystė, naujos pažintys, užsispyrimas, o...

Plačiau
Pavasario akvatlono čempionatas

Balandžio 9 d. Druskininkuose įvyko Lietuvos pavasario akvatlono čempionatas. Tai žymėjo pirmąjį rimtesnį triatlono sezono atidarymą! LSC sporto komplekso „Druskininkai“...

Plačiau
Komandos stovykla Ispanojoje

Pasibaigė sporto stovykla Ispanijoje! BTT komandos motyvaciją bei energiją pakėlusi stovyklą puikiai paruošė Lietuvoje ateinantiems geriems orams. Treneris Povilas Strazdas...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.