Olimpietė Ieva Serapinaitė startuos su BTT!

2020-08-14

Triatlonas Lietuvoje – vis populiaresnė ir garsius sportininkus įtraukianti sporto šaka. Kartu su BTT Triatlono komanda Lietuvos Triatlono taurės varžybų Veisiejų etape startuos tituluota sportininkė, penkiakovininkė, olimpietė Ieva Serapinaitė.

„Sportininkams kaip oro reikia startų ir varžybinio adrenalino. Šiuolaikinė penkiakovė – stipriai sudėtingesnė už triatloną, todėl startuoti kartu Ievą nebuvo sunku įkalbinti. Noriu atskirai padėkoti ir Ievos treneriui Artūrui Kalininui, kuris patikėjo ir leido Ievai išbandyti savo jėgas triatlone. Mes be galo didžiuojamės, tai didelis džiaugsmas visai Lietuvos triatlono bendruomenei“, sako BTT Triatlono komandos vadovas Mantas Jonikas.

Pasak BTT Group vadovo Donato Zavecko, tokių tituluotų sportininkų, kaip Ieva, palaikymas pareinamuoju pandemijos laikotarpiu yra be galo svarbus.

„Aš tai laikau net ne privilegija, o pareiga. Mes Ievai ir treneriui suteiksime visas reikalingas sąlygas, kad ji galėtų tobulėti, kaip komanda padėsime, pasaugosime startuose. Tikiuosi, kad startas Veisiejuose nebus vienintelis Ievos bandymas triatlono varžybose“, sako D. Zaveckas.

Šiuo metu profesionaliems sportininkams nelengvas metas. Kai nevyksta tarptautinės aukšto lygio varžybos, triatllonas – puikus treniruočių rutinos paįvairinimas, galimybė sustiprinti tobulintinas vietas bei pajusti varžybų adrenalino skonį.

„Mums tai galimybė populiarinti triatloną, o profesionaliems sportininkams atrasti naujas treniruočių galimybes, pasivaržyti ir išlaikyti motyvaciją“, sako Mantas Jonikas.

Europos triatlono čempionatų festivalis Prancūzijoje

Gausios BTT jaunimo pajėgos gynė Lietuvos garbę Europos triatlono čempionatų festivalyje Prancūzijoje. Lydimi trenerio Kęstučio Steponavičiaus mūsiškiai kovojo dėl geriausių...

Plačiau
Europos duatlono čempionatas

Rugsėjo 17-24 dienomis Ispanijoje vyko Europos multisporto čempionatas. Europos duatlono čempionato Elito (U23) grupėje – vienintelis Lietuvos atstovas Lukas Prokopavičius,...

Plačiau
Penkiakovininkės Serapinaitė ir Adomaitytė – Europos čempionės

„Atrodo, kad šiandien tikrai buvo mūsų diena! Nuo pat pradžių viskas labai sklandžiai sekėsi: fechtavime – be nervų, užtikrintai, plaukime...

Plačiau
Vilniaus maratone Jaunius Strazdas užėmė II-ąją vietą

Didžiausiame bėgimo renginyje – Vilniaus maratone dalyvavo ir BTT komandos nariai: Jaunius Strazdas, Mantas Jonikas, Donatas Zaveckas, Rasa Zaveckaitė, Rytis...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.