Olimpietė Ieva Serapinaitė startuos su BTT!

2020-08-14

Triatlonas Lietuvoje – vis populiaresnė ir garsius sportininkus įtraukianti sporto šaka. Kartu su BTT Triatlono komanda Lietuvos Triatlono taurės varžybų Veisiejų etape startuos tituluota sportininkė, penkiakovininkė, olimpietė Ieva Serapinaitė.

„Sportininkams kaip oro reikia startų ir varžybinio adrenalino. Šiuolaikinė penkiakovė – stipriai sudėtingesnė už triatloną, todėl startuoti kartu Ievą nebuvo sunku įkalbinti. Noriu atskirai padėkoti ir Ievos treneriui Artūrui Kalininui, kuris patikėjo ir leido Ievai išbandyti savo jėgas triatlone. Mes be galo didžiuojamės, tai didelis džiaugsmas visai Lietuvos triatlono bendruomenei“, sako BTT Triatlono komandos vadovas Mantas Jonikas.

Pasak BTT Group vadovo Donato Zavecko, tokių tituluotų sportininkų, kaip Ieva, palaikymas pareinamuoju pandemijos laikotarpiu yra be galo svarbus.

„Aš tai laikau net ne privilegija, o pareiga. Mes Ievai ir treneriui suteiksime visas reikalingas sąlygas, kad ji galėtų tobulėti, kaip komanda padėsime, pasaugosime startuose. Tikiuosi, kad startas Veisiejuose nebus vienintelis Ievos bandymas triatlono varžybose“, sako D. Zaveckas.

Šiuo metu profesionaliems sportininkams nelengvas metas. Kai nevyksta tarptautinės aukšto lygio varžybos, triatllonas – puikus treniruočių rutinos paįvairinimas, galimybė sustiprinti tobulintinas vietas bei pajusti varžybų adrenalino skonį.

„Mums tai galimybė populiarinti triatloną, o profesionaliems sportininkams atrasti naujas treniruočių galimybes, pasivaržyti ir išlaikyti motyvaciją“, sako Mantas Jonikas.

Atvira plaukimo treniruotė sausumoje

Vilniaus Vingio parke Lietuvos rekordininkas, plaukikas ir triatlonininkas Povilas Strazdas surengė nemokamą atvirą plaukimo treniruotę sausumoje, kurios pagrindinis tikslas -...

Plačiau
Lietuvos triatlono taurės startas komandai buvo sėkmingas

Startavo 2022-ųjų metų Lietuvos triatlono taurė, kuriai ruošiasi visi sportininkai. Sezono pradžia BTT triatlono komandai buvo sėkminga. Komandos lyderis ir...

Plačiau
Oskaras Grigonis pateko į Europos triatlono čempionatą

Auganti Lietuvos triatlono superžvaigždė Oskaras Grigonis įgyvendino vieną iš savo svajonių ir pateko į Europos triatlono čempionatą, kur pirmą kartą...

Plačiau
Olimpietė Airinė Palšytė – BTT ambasadorė!

“BTT – tai komanda, vedanti tikslų link ir atverianti galimybes atrasti profesionalų sportą”, sako olimpietė Airinė Palšytė, kuri tapo pirmąja...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.