Olimpietė Ieva Serapinaitė startuos su BTT!

2020-08-14

Triatlonas Lietuvoje – vis populiaresnė ir garsius sportininkus įtraukianti sporto šaka. Kartu su BTT Triatlono komanda Lietuvos Triatlono taurės varžybų Veisiejų etape startuos tituluota sportininkė, penkiakovininkė, olimpietė Ieva Serapinaitė.

„Sportininkams kaip oro reikia startų ir varžybinio adrenalino. Šiuolaikinė penkiakovė – stipriai sudėtingesnė už triatloną, todėl startuoti kartu Ievą nebuvo sunku įkalbinti. Noriu atskirai padėkoti ir Ievos treneriui Artūrui Kalininui, kuris patikėjo ir leido Ievai išbandyti savo jėgas triatlone. Mes be galo didžiuojamės, tai didelis džiaugsmas visai Lietuvos triatlono bendruomenei“, sako BTT Triatlono komandos vadovas Mantas Jonikas.

Pasak BTT Group vadovo Donato Zavecko, tokių tituluotų sportininkų, kaip Ieva, palaikymas pareinamuoju pandemijos laikotarpiu yra be galo svarbus.

„Aš tai laikau net ne privilegija, o pareiga. Mes Ievai ir treneriui suteiksime visas reikalingas sąlygas, kad ji galėtų tobulėti, kaip komanda padėsime, pasaugosime startuose. Tikiuosi, kad startas Veisiejuose nebus vienintelis Ievos bandymas triatlono varžybose“, sako D. Zaveckas.

Šiuo metu profesionaliems sportininkams nelengvas metas. Kai nevyksta tarptautinės aukšto lygio varžybos, triatllonas – puikus treniruočių rutinos paįvairinimas, galimybė sustiprinti tobulintinas vietas bei pajusti varžybų adrenalino skonį.

„Mums tai galimybė populiarinti triatloną, o profesionaliems sportininkams atrasti naujas treniruočių galimybes, pasivaržyti ir išlaikyti motyvaciją“, sako Mantas Jonikas.

Jurgis Šeika apie BTT Swim: daug degančių akių

Norėdami sužinoti daugiau apie BTT Swim programą, kokie apmąstymai jai prasidėjus, pasikalbėjome su plaukimo treneriu Jurgiu Šeika. Pirmas įspūdis įvairus:...

Plačiau
Kas laukia 2023-iųjų metų sezone

Ateinantis BTT 2023 metų sezonas jau ne už kalnų! Įdomios varžybos tiek užsienyje, tiek Lietuvoje, bendrystė, naujos pažintys, užsispyrimas, o...

Plačiau
Pavasario akvatlono čempionatas

Balandžio 9 d. Druskininkuose įvyko Lietuvos pavasario akvatlono čempionatas. Tai žymėjo pirmąjį rimtesnį triatlono sezono atidarymą! LSC sporto komplekso „Druskininkai“...

Plačiau
Komandos stovykla Ispanojoje

Pasibaigė sporto stovykla Ispanijoje! BTT komandos motyvaciją bei energiją pakėlusi stovyklą puikiai paruošė Lietuvoje ateinantiems geriems orams. Treneris Povilas Strazdas...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.