Jaunius Strazdas (BTT) – Lietuvos triatlono vicečempionas

2020-07-07

Š. m. liepos 5 d. Trakuose įvyko oficialus Lietuvos triatlono čempionatas, kurį organizuoja VšĮ Tarptautinis maratonas ir Lietuvos triatlono federacija.

„Turėjome tikslą komandiniais veiksmais ir bendra taktika užimti bent vieną prizinę vietą ir užimti kuo daugiau vietų pirmajame lyderių dešimtuke absoliučioje įskaitoje“, sako BTT Cloud Triatlono komandos vadovas Mantas Jonikas.

Nors varžybose negalėjo dalyvauti vienas komandos lyderių Gediminas Pajėda (jis buvo pagrindinis renginio organizatorius), startuoti sekėsi neblogai.

Lietuvos plaukimo čempionas ir geriausias BTT Triatlono komandos plaukikas Povilas Strazdas jau nuo pirmų sekundžių plaukimo rungtyje išsiveržė į priekį ir pirmas ją įveikė per 20 min. 30 sek. Jam įkandin plaukė komandos draugai Mantas Jonikas, Jaunius Strazdas, Aleksandras Zamorskis, Evaldas Morkūnas ir Donatas Zaveckas. Merginas atstovavo Polina Čachovskaja, kuriai tai buvo penktasis startas Trakų triatlone.

Plaukimo rungtis pavyko puikiai, tačiau dviračio rungtis susiklostė sudėtingiau. Povilas Strazdas iki pat rungties pabaigos laikėsi priekyje nuo persekiotojų su ilgamečiu savo plaukimo kolega Igor Kozlovskij iš klubo Tritonas. Kitas komandos lyderis Jaunius Strazdas turėjo nemažai vargo dviračio rungtyje, kadangi subyrėjo planuotas tandemas su komandos draugu Mantu Joniku, kuris po plaukimo per ilgai užsibuvo tranzito zonoje.

Bėgimo rungtyje Jaunius didvyriškai gaudė greitesnius varžovus ir sugebėjo iškovoti 2-ąją vietą ir Lietuvos vicečempiono titulą. Lietuvos plaukimo čempionas Povilas Strazdas debiutuodamas olimpinėje triatlono distancijoje sugebėjo išlaikyti aukštą 6-ąją vietą.

Mantas Jonikas finišavo 10-oje vietoje, o Polina Čachovskaja moterų absoliučioje įskaitoje aukštą 4-ąją vietą. Iš viso BTT  triatlono komanda Lietuvos čempionate nuraškė vieną prizinę vietą ir keturias TOP dešimtuko vietas absoliučioje įskaitoje.

BTT triatlono komanda Lietuvos čempionate nuraškė vieną prizinę vietą ir keturias TOP dešimtuko vietas absoliučioje įskaitoje.

Jaunius Strazdas – Lietuvos triatlono vicečempionas, II-oji vieta
Polina Čachovskaja – IV-oji vieta absoliučioje moterų įskaitoje
Povilas Strazdas – VI-oji vieta absoliučioje vyrų olimpinės distancijos įskaitoje
Mantas Jonikas – X-oji vieta absoliučioje vyrų olimpinės distancijos įskaitoje

Atvira plaukimo treniruotė sausumoje

Vilniaus Vingio parke Lietuvos rekordininkas, plaukikas ir triatlonininkas Povilas Strazdas surengė nemokamą atvirą plaukimo treniruotę sausumoje, kurios pagrindinis tikslas -...

Plačiau
Lietuvos triatlono taurės startas komandai buvo sėkmingas

Startavo 2022-ųjų metų Lietuvos triatlono taurė, kuriai ruošiasi visi sportininkai. Sezono pradžia BTT triatlono komandai buvo sėkminga. Komandos lyderis ir...

Plačiau
Oskaras Grigonis pateko į Europos triatlono čempionatą

Auganti Lietuvos triatlono superžvaigždė Oskaras Grigonis įgyvendino vieną iš savo svajonių ir pateko į Europos triatlono čempionatą, kur pirmą kartą...

Plačiau
Olimpietė Airinė Palšytė – BTT ambasadorė!

“BTT – tai komanda, vedanti tikslų link ir atverianti galimybes atrasti profesionalų sportą”, sako olimpietė Airinė Palšytė, kuri tapo pirmąja...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.