Jaunius Strazdas (BTT) – Lietuvos triatlono vicečempionas

2020-07-07

Š. m. liepos 5 d. Trakuose įvyko oficialus Lietuvos triatlono čempionatas, kurį organizuoja VšĮ Tarptautinis maratonas ir Lietuvos triatlono federacija.

„Turėjome tikslą komandiniais veiksmais ir bendra taktika užimti bent vieną prizinę vietą ir užimti kuo daugiau vietų pirmajame lyderių dešimtuke absoliučioje įskaitoje“, sako BTT Cloud Triatlono komandos vadovas Mantas Jonikas.

Nors varžybose negalėjo dalyvauti vienas komandos lyderių Gediminas Pajėda (jis buvo pagrindinis renginio organizatorius), startuoti sekėsi neblogai.

Lietuvos plaukimo čempionas ir geriausias BTT Triatlono komandos plaukikas Povilas Strazdas jau nuo pirmų sekundžių plaukimo rungtyje išsiveržė į priekį ir pirmas ją įveikė per 20 min. 30 sek. Jam įkandin plaukė komandos draugai Mantas Jonikas, Jaunius Strazdas, Aleksandras Zamorskis, Evaldas Morkūnas ir Donatas Zaveckas. Merginas atstovavo Polina Čachovskaja, kuriai tai buvo penktasis startas Trakų triatlone.

Plaukimo rungtis pavyko puikiai, tačiau dviračio rungtis susiklostė sudėtingiau. Povilas Strazdas iki pat rungties pabaigos laikėsi priekyje nuo persekiotojų su ilgamečiu savo plaukimo kolega Igor Kozlovskij iš klubo Tritonas. Kitas komandos lyderis Jaunius Strazdas turėjo nemažai vargo dviračio rungtyje, kadangi subyrėjo planuotas tandemas su komandos draugu Mantu Joniku, kuris po plaukimo per ilgai užsibuvo tranzito zonoje.

Bėgimo rungtyje Jaunius didvyriškai gaudė greitesnius varžovus ir sugebėjo iškovoti 2-ąją vietą ir Lietuvos vicečempiono titulą. Lietuvos plaukimo čempionas Povilas Strazdas debiutuodamas olimpinėje triatlono distancijoje sugebėjo išlaikyti aukštą 6-ąją vietą.

Mantas Jonikas finišavo 10-oje vietoje, o Polina Čachovskaja moterų absoliučioje įskaitoje aukštą 4-ąją vietą. Iš viso BTT  triatlono komanda Lietuvos čempionate nuraškė vieną prizinę vietą ir keturias TOP dešimtuko vietas absoliučioje įskaitoje.

BTT triatlono komanda Lietuvos čempionate nuraškė vieną prizinę vietą ir keturias TOP dešimtuko vietas absoliučioje įskaitoje.

Jaunius Strazdas – Lietuvos triatlono vicečempionas, II-oji vieta
Polina Čachovskaja – IV-oji vieta absoliučioje moterų įskaitoje
Povilas Strazdas – VI-oji vieta absoliučioje vyrų olimpinės distancijos įskaitoje
Mantas Jonikas – X-oji vieta absoliučioje vyrų olimpinės distancijos įskaitoje

Jurgis Šeika apie BTT Swim: daug degančių akių

Norėdami sužinoti daugiau apie BTT Swim programą, kokie apmąstymai jai prasidėjus, pasikalbėjome su plaukimo treneriu Jurgiu Šeika. Pirmas įspūdis įvairus:...

Plačiau
Kas laukia 2023-iųjų metų sezone

Ateinantis BTT 2023 metų sezonas jau ne už kalnų! Įdomios varžybos tiek užsienyje, tiek Lietuvoje, bendrystė, naujos pažintys, užsispyrimas, o...

Plačiau
Pavasario akvatlono čempionatas

Balandžio 9 d. Druskininkuose įvyko Lietuvos pavasario akvatlono čempionatas. Tai žymėjo pirmąjį rimtesnį triatlono sezono atidarymą! LSC sporto komplekso „Druskininkai“...

Plačiau
Komandos stovykla Ispanojoje

Pasibaigė sporto stovykla Ispanijoje! BTT komandos motyvaciją bei energiją pakėlusi stovyklą puikiai paruošė Lietuvoje ateinantiems geriems orams. Treneris Povilas Strazdas...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.