BTT komandos rugpjūčio mėnesio pergalės ir pasiekimai

2020-08-30

VEISIEJŲ ETAPAS‍

Rugpjūčio 22 d. BTT komanda dar gausesnėmis pajėgomis šturmavo Veisiejų triatlono trasas. Šiame nuostabiame Lietuvos krašte jau 5-us metus iš eilės tradiciškai vyko IV-asis Lietuvos triatlono taurės etapas.

Šiose varžybose aukščiausius asmeninius rezultatus pademonstravo Gediminas Pajėda, kuris olimpinės distancijos absoliučioje įskaitoje užėmė 2-ąją vietą ir triatlone debiutavusi šiuolaikinės penkiakovės olimpietė Ieva Serapinaitė, kuri sprinto distancijos moterų absoliučioje įskaitoje užėmė 3-iąją vietą. Kiti komandos draugai taip pat džiaugėsi asmeniniais rekordais ir stabiliai gerėjančiais rezultatais. Tai parodė ir tai, kad šiame etape BTT triatlono komanda surinko rekordinį taškų skaičių, net 6951 ir tarp visų klubų užėmė 2-ąją vietą.

„Sunku viso alinančio sezono metu, kai dėl pandemijos yra suspaustas varžybų grafikas ir reikia daug jėgų reikalaujančiose triatlono varžybose startuoti kas 2 savaites, išlaikyti aukštą sportinę formą. Todėl labai džiugu, kad daugelis komandos draugų vis dar gerina rezultatus, na, o kurie jau yra šiek tiek pavargę nuo varžybų maratono, vis dar laikosi įsikabinę į aukštą sportinę formą“, sako BTT triatlono komandos vadovas Mantas Jonikas.

Olimpinė distancijos BTT rinktinė
Gediminas Pajėda
Mantas Jonikas
Evaldas Morkūnas
Justinas Gedvilas
Polina Čachovskaja
Vitalija Miežytė
Rima Kontenytė

Sprinto distancija
Povilas Strazdas
Andrejus Dolgovas
Aleksandras Zamorskis
Ieva Serapinaitė
Evelina Navašinskaitė
Gaudrė Likšaitė

TriFun
Vaidas Blanka
Evaldas Marčiūnas
Donatas Ratinskas
Kęstutis Gasperavičius

Visi Veisiejų etapo rezultatai čia: https://www.triatlonotaure.lt/stages/56/results

LIETUVOS LENGVOSIOS ATLEKTIKOS FEDERACIJOS TAURĖS VARŽYBOS

Rugpjūčio 22 d. vienas BTT komandos lyderių Jaunius Strazdas dalyvavo atvirose Lietuvos Lengvosios atletikos federacijos taurės varžybose, 3 km distancijoje, kurią įveikė viršgarsiniu greičiu – per 8 min. 43 sek. ir užėmė labai aukštą 2-ąją vietą.

VILNIAUS PLAUKIMO MARATONAS

Rugpjūčio 29 d. kitas BTT komandos lyderis ir kitas Strazdas, Povilas Strazdas, dalyvavo Vilniaus plaukimo maratono 5 km plaukimo distancijoje, kurią įveikė per 59 min. 56 sek. ir laimėjo absoliutaus nugalėtojo titulą! Auksas ir 1 vieta!

ALYTAUS PUSMARATONIS

Rugpjūčio 30 d. Jaunius Strazdas grįžo prie bėgimo batelių ir kartu su Latvijos ir Lietuvos bėgimo olimpiečiais dalyvavo Alytaus pusmaratonio bėgime, 21,1 km distancijoje. Alytaus trasą Jaunius įveikė per 1 val. 11 min., sumalė į miltus savo asmeninį rekordą ir užėmė labai aukštą 3-iąją vietą!

Europos triatlono čempionatų festivalis Prancūzijoje

Gausios BTT jaunimo pajėgos gynė Lietuvos garbę Europos triatlono čempionatų festivalyje Prancūzijoje. Lydimi trenerio Kęstučio Steponavičiaus mūsiškiai kovojo dėl geriausių...

Plačiau
Europos duatlono čempionatas

Rugsėjo 17-24 dienomis Ispanijoje vyko Europos multisporto čempionatas. Europos duatlono čempionato Elito (U23) grupėje – vienintelis Lietuvos atstovas Lukas Prokopavičius,...

Plačiau
Penkiakovininkės Serapinaitė ir Adomaitytė – Europos čempionės

„Atrodo, kad šiandien tikrai buvo mūsų diena! Nuo pat pradžių viskas labai sklandžiai sekėsi: fechtavime – be nervų, užtikrintai, plaukime...

Plačiau
Vilniaus maratone Jaunius Strazdas užėmė II-ąją vietą

Didžiausiame bėgimo renginyje – Vilniaus maratone dalyvavo ir BTT komandos nariai: Jaunius Strazdas, Mantas Jonikas, Donatas Zaveckas, Rasa Zaveckaitė, Rytis...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.