BTT komandos rugpjūčio mėnesio pergalės ir pasiekimai

2020-08-30

VEISIEJŲ ETAPAS‍

Rugpjūčio 22 d. BTT komanda dar gausesnėmis pajėgomis šturmavo Veisiejų triatlono trasas. Šiame nuostabiame Lietuvos krašte jau 5-us metus iš eilės tradiciškai vyko IV-asis Lietuvos triatlono taurės etapas.

Šiose varžybose aukščiausius asmeninius rezultatus pademonstravo Gediminas Pajėda, kuris olimpinės distancijos absoliučioje įskaitoje užėmė 2-ąją vietą ir triatlone debiutavusi šiuolaikinės penkiakovės olimpietė Ieva Serapinaitė, kuri sprinto distancijos moterų absoliučioje įskaitoje užėmė 3-iąją vietą. Kiti komandos draugai taip pat džiaugėsi asmeniniais rekordais ir stabiliai gerėjančiais rezultatais. Tai parodė ir tai, kad šiame etape BTT triatlono komanda surinko rekordinį taškų skaičių, net 6951 ir tarp visų klubų užėmė 2-ąją vietą.

„Sunku viso alinančio sezono metu, kai dėl pandemijos yra suspaustas varžybų grafikas ir reikia daug jėgų reikalaujančiose triatlono varžybose startuoti kas 2 savaites, išlaikyti aukštą sportinę formą. Todėl labai džiugu, kad daugelis komandos draugų vis dar gerina rezultatus, na, o kurie jau yra šiek tiek pavargę nuo varžybų maratono, vis dar laikosi įsikabinę į aukštą sportinę formą“, sako BTT triatlono komandos vadovas Mantas Jonikas.

Olimpinė distancijos BTT rinktinė
Gediminas Pajėda
Mantas Jonikas
Evaldas Morkūnas
Justinas Gedvilas
Polina Čachovskaja
Vitalija Miežytė
Rima Kontenytė

Sprinto distancija
Povilas Strazdas
Andrejus Dolgovas
Aleksandras Zamorskis
Ieva Serapinaitė
Evelina Navašinskaitė
Gaudrė Likšaitė

TriFun
Vaidas Blanka
Evaldas Marčiūnas
Donatas Ratinskas
Kęstutis Gasperavičius

Visi Veisiejų etapo rezultatai čia: https://www.triatlonotaure.lt/stages/56/results

LIETUVOS LENGVOSIOS ATLEKTIKOS FEDERACIJOS TAURĖS VARŽYBOS

Rugpjūčio 22 d. vienas BTT komandos lyderių Jaunius Strazdas dalyvavo atvirose Lietuvos Lengvosios atletikos federacijos taurės varžybose, 3 km distancijoje, kurią įveikė viršgarsiniu greičiu – per 8 min. 43 sek. ir užėmė labai aukštą 2-ąją vietą.

VILNIAUS PLAUKIMO MARATONAS

Rugpjūčio 29 d. kitas BTT komandos lyderis ir kitas Strazdas, Povilas Strazdas, dalyvavo Vilniaus plaukimo maratono 5 km plaukimo distancijoje, kurią įveikė per 59 min. 56 sek. ir laimėjo absoliutaus nugalėtojo titulą! Auksas ir 1 vieta!

ALYTAUS PUSMARATONIS

Rugpjūčio 30 d. Jaunius Strazdas grįžo prie bėgimo batelių ir kartu su Latvijos ir Lietuvos bėgimo olimpiečiais dalyvavo Alytaus pusmaratonio bėgime, 21,1 km distancijoje. Alytaus trasą Jaunius įveikė per 1 val. 11 min., sumalė į miltus savo asmeninį rekordą ir užėmė labai aukštą 3-iąją vietą!

Atvira plaukimo treniruotė sausumoje

Vilniaus Vingio parke Lietuvos rekordininkas, plaukikas ir triatlonininkas Povilas Strazdas surengė nemokamą atvirą plaukimo treniruotę sausumoje, kurios pagrindinis tikslas -...

Plačiau
Lietuvos triatlono taurės startas komandai buvo sėkmingas

Startavo 2022-ųjų metų Lietuvos triatlono taurė, kuriai ruošiasi visi sportininkai. Sezono pradžia BTT triatlono komandai buvo sėkminga. Komandos lyderis ir...

Plačiau
Oskaras Grigonis pateko į Europos triatlono čempionatą

Auganti Lietuvos triatlono superžvaigždė Oskaras Grigonis įgyvendino vieną iš savo svajonių ir pateko į Europos triatlono čempionatą, kur pirmą kartą...

Plačiau
Olimpietė Airinė Palšytė – BTT ambasadorė!

“BTT – tai komanda, vedanti tikslų link ir atverianti galimybes atrasti profesionalų sportą”, sako olimpietė Airinė Palšytė, kuri tapo pirmąja...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.