BTT suvienijo pajėgiausius

2022-04-15

Triatlono profesionalus bei mėgėjus sutelkęs „BTT Cloud“ ir vaikų plaukimo ir triatlono klubas „Ruoniai“ suvienijo pajėgas po BTT vėliava. Taip Lietuvos sporto padangėje gimė didžiausias, tituluočiausias triatlono klubas Lietuvoje „BTT“.

Mūsų tikslas tas pats – siekti, kad triatlonas Lietuvoje būtų populiarus, auginti jaunus profesionalus ir padėti profesionalams lipti ant aukščiausių pakylų. O svarbiausia – turėti gerą laiką, todėl BTT šūkis „Best Time Together“.

„Nuo pat pradžių mūsų tikslas buvo populiarinti triatloną Lietuvoje. Šis trijų disciplinų fenomenas yra geriausias būdas tiek demonstruoti savo universalumą sporto trasose, tiek labai praverčia gyvenime siekiant aukštesnių tikslų“, pasakoja vienas klubo įkūrėjų Donatas Zaveckas.

Pasak jo, vienintelis būdas tikrai populiarinti sporto šaką Lietuvoje, turėti profesionalų, kurie gali konkuruoti rimčiausiose varžybose yra sporto piramidės principas: vaikai-mėgėjai-profesionalai. Todėl pradėta ieškoti tvarių sprendimų, kaip kokybiškai ugdyti jaunimą, ką pasiūlyti mėgėjams ir kaip padėti profesionalams.

„Ruonių“ įkūrėjai Lukas Kontrimavičius ir Kęstutis Steponavičius – profesionalūs plaukikai ir plaukimo treneriai, sukaupę daug patirties ruošiant jaunus sportininkus ir pelnę ne vieną dešimtį titulų.

Lukas Kontrimavičius šiuo metu treniruoja olimpietę Ievą Serapinaitę, kuri neslepia ambicijų parodyti rezultatą ne tik penkiakovėje, o ir triatlono varžybose.

Dalius Pavliukovičius-Neko treniruoja perspektyvųjį Luką Prokopavičių, augančias Unę Narkūnaitę ir Gabrielę Garbauskaitę. Šaltuoju sezonu komanda jau turėjo ne vieną stovyklą Ispanijoje.

Tarp BTT trenerių yra ir tokie patyrę profesionalai, kaip Aleksandras Zamorskis (plaukimas), Povilas Strazdas (plaukimas), Evelina Navašinskaitė (plaukimas), Jaunius Strazdas (bėgimas) ir kiti.

Komandos sporto vadovas – ne vieną titulą pelnęs Mantas Jonikas, kuris praėjusiais metais Pasaulio karių Iron Man varžybose užėmė 20 vietą.

Praėjusį sezoną BTT Lietuvos triatlono taurėje užėmė III-ąją vietą. Yra kur augti.

Europos triatlono čempionatų festivalis Prancūzijoje

Gausios BTT jaunimo pajėgos gynė Lietuvos garbę Europos triatlono čempionatų festivalyje Prancūzijoje. Lydimi trenerio Kęstučio Steponavičiaus mūsiškiai kovojo dėl geriausių...

Plačiau
Europos duatlono čempionatas

Rugsėjo 17-24 dienomis Ispanijoje vyko Europos multisporto čempionatas. Europos duatlono čempionato Elito (U23) grupėje – vienintelis Lietuvos atstovas Lukas Prokopavičius,...

Plačiau
Penkiakovininkės Serapinaitė ir Adomaitytė – Europos čempionės

„Atrodo, kad šiandien tikrai buvo mūsų diena! Nuo pat pradžių viskas labai sklandžiai sekėsi: fechtavime – be nervų, užtikrintai, plaukime...

Plačiau
Vilniaus maratone Jaunius Strazdas užėmė II-ąją vietą

Didžiausiame bėgimo renginyje – Vilniaus maratone dalyvavo ir BTT komandos nariai: Jaunius Strazdas, Mantas Jonikas, Donatas Zaveckas, Rasa Zaveckaitė, Rytis...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.