BTT suvienijo pajėgiausius

2022-04-15

Triatlono profesionalus bei mėgėjus sutelkęs „BTT Cloud“ ir vaikų plaukimo ir triatlono klubas „Ruoniai“ suvienijo pajėgas po BTT vėliava. Taip Lietuvos sporto padangėje gimė didžiausias, tituluočiausias triatlono klubas Lietuvoje „BTT“.

Mūsų tikslas tas pats – siekti, kad triatlonas Lietuvoje būtų populiarus, auginti jaunus profesionalus ir padėti profesionalams lipti ant aukščiausių pakylų. O svarbiausia – turėti gerą laiką, todėl BTT šūkis „Best Time Together“.

„Nuo pat pradžių mūsų tikslas buvo populiarinti triatloną Lietuvoje. Šis trijų disciplinų fenomenas yra geriausias būdas tiek demonstruoti savo universalumą sporto trasose, tiek labai praverčia gyvenime siekiant aukštesnių tikslų“, pasakoja vienas klubo įkūrėjų Donatas Zaveckas.

Pasak jo, vienintelis būdas tikrai populiarinti sporto šaką Lietuvoje, turėti profesionalų, kurie gali konkuruoti rimčiausiose varžybose yra sporto piramidės principas: vaikai-mėgėjai-profesionalai. Todėl pradėta ieškoti tvarių sprendimų, kaip kokybiškai ugdyti jaunimą, ką pasiūlyti mėgėjams ir kaip padėti profesionalams.

„Ruonių“ įkūrėjai Lukas Kontrimavičius ir Kęstutis Steponavičius – profesionalūs plaukikai ir plaukimo treneriai, sukaupę daug patirties ruošiant jaunus sportininkus ir pelnę ne vieną dešimtį titulų.

Lukas Kontrimavičius šiuo metu treniruoja olimpietę Ievą Serapinaitę, kuri neslepia ambicijų parodyti rezultatą ne tik penkiakovėje, o ir triatlono varžybose.

Dalius Pavliukovičius-Neko treniruoja perspektyvųjį Luką Prokopavičių, augančias Unę Narkūnaitę ir Gabrielę Garbauskaitę. Šaltuoju sezonu komanda jau turėjo ne vieną stovyklą Ispanijoje.

Tarp BTT trenerių yra ir tokie patyrę profesionalai, kaip Aleksandras Zamorskis (plaukimas), Povilas Strazdas (plaukimas), Evelina Navašinskaitė (plaukimas), Jaunius Strazdas (bėgimas) ir kiti.

Komandos sporto vadovas – ne vieną titulą pelnęs Mantas Jonikas, kuris praėjusiais metais Pasaulio karių Iron Man varžybose užėmė 20 vietą.

Praėjusį sezoną BTT Lietuvos triatlono taurėje užėmė III-ąją vietą. Yra kur augti.

Jurgis Šeika apie BTT Swim: daug degančių akių

Norėdami sužinoti daugiau apie BTT Swim programą, kokie apmąstymai jai prasidėjus, pasikalbėjome su plaukimo treneriu Jurgiu Šeika. Pirmas įspūdis įvairus:...

Plačiau
Kas laukia 2023-iųjų metų sezone

Ateinantis BTT 2023 metų sezonas jau ne už kalnų! Įdomios varžybos tiek užsienyje, tiek Lietuvoje, bendrystė, naujos pažintys, užsispyrimas, o...

Plačiau
Pavasario akvatlono čempionatas

Balandžio 9 d. Druskininkuose įvyko Lietuvos pavasario akvatlono čempionatas. Tai žymėjo pirmąjį rimtesnį triatlono sezono atidarymą! LSC sporto komplekso „Druskininkai“...

Plačiau
Komandos stovykla Ispanojoje

Pasibaigė sporto stovykla Ispanijoje! BTT komandos motyvaciją bei energiją pakėlusi stovyklą puikiai paruošė Lietuvoje ateinantiems geriems orams. Treneris Povilas Strazdas...

Plačiau

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.