BTT

Sukūręs sėkmingą verslą Donatas Zaveckas visada rėmė talentingus, mažiau galimybių turinčius jaunus sportininkus. „Nuo pat pradžių mūsų tikslas buvo populiarinti triatloną Lietuvoje. Šis trijų disciplinų fenomenas yra geriausias būdas tiek demonstruoti savo universalumą sporto trasose, tiek labai praverčia gyvenime siekiant aukštesnių tikslų“, pasakoja Donatas.

Pasak jo, vienintelis būdas tikrai populiarinti sporto šaką Lietuvoje, turėti profesionalų, kurie gali konkuruoti rimčiausiose varžybose yra sporto piramidės principas: vaikai-mėgėjai-profesionalai. Todėl pradėta ieškoti tvarių sprendimų, kaip kokybiškai ugdyti jaunimą, ką pasiūlyti mėgėjams ir kaip padėti profesionalams.

Lietuvos sporto padangėje ypač pastebimas buvo vaikų plaukimo, vėliau ir triatlono klubo „Ruoniai“ vardas.

„Ruonių“ įkūrėjai Lukas Kontrimavičius ir Kęstutis Steponavičius – profesionalūs plaukikai ir plaukimo treneriai, sukaupę daug patirties ruošiant jaunus sportininkus ir pelnę ne vieną dešimtį titulų.

Iš profesionalus ir mėgėjus vienijusio „BTT Cloud“ ir vaikų plaukimo ir triatlono klubo „Ruoniai“ sinergijos gimė BTT – didžiausias, tituluočiausias triatlono klubas Lietuvoje, kurio pagrindinis tikslas tas pats – siekti, kad triatlonas Lietuvoje būtų populiarus, auginti jaunus profesionalus ir padėti profesionalams lipti ant aukščiausių pakylų.

Profesionalų ir mėgėjų sporto vadovas yra Mantas Jonikas.
Vaikų ir jaunimo sporto bei programų vadovai – Lukas Kontrimavičius ir Kęstutis Steponavičius.

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.