Apie mus

Pradžių pradžia

Kai tris mokyklos laikų draugus iš Kaišiadorių visam gyvenimui sujungia nenugalima aistra sportui, o vienas jų imasi atsakomybės aplink stiprų branduolį telkti ne tik mėgėjus, bet ir profesionalus, atsitinka BTT.

Trys kaišiadoriečiai – Donatas Zaveckas, Mantas Jonikas ir Evaldas Morkūnas visą gyvenimą pakankamai profesionaliai sportavo. Donatas su Mantu žaidė krepšinį, Evaldas kūną tobulino sporto salėje.

Jie drauge dalyvavo daugybėje sporto varžybų, tačiau lūžis įvyko 2017-aisiais metais, kai įveikus eilinį Vilniaus maratoną, Mantas sako:

“Pabodo, reikia kažko naujo”. Draugai nusprendė judėti didesnių iššūkių link ir įveikti „Iron Man“, bei pradėti treniruotis visas tris disciplinas – plaukti, bėgti, dviračiu važiuoti.

Mantas su Donatu 2018-ais metais dalyvavo „Iron Man“ varžybose Šveicarijoje. Mantas įveikė visą distanciją, Donatas – pusę. Tuo metu Donato vadovaujamoje įmonėje (BTT Group) formavosi tradicijos drauge sportuoti: kas žaidė krepšinį, kas spardė futbolą, kas bėgo ilgas distancijas, ar plaukė baseine. Asmeniniai Manto ir Evaldo rezultatai – savo amžiaus kategorijoje jie nuolatos buvo ir yra tarp geriausių, buvo paskata burti profesionalią komandą.

„Mūsų principas tada buvo paprastas: jei jau daryti komandą, tai tik iš geriausių“, prisiminimais dalinasi Mantas Jonikas.

Nuo 2019-ųjų metų triatlono ir kituose Lietuvos sporto renginiuose ir rezultatų lentelėse vis labiau matomas buvo užrašas BTT Cloud (dabar Skaylink), o ryškius žalios spalvos marškinėlius vis dažniau pradėjome matyti ant nugalėtojų pakylos.

„Mes pakvietėme profesionalus, ir mūsų nustebimui, jie sutiko jungtis prie komandos“, sako Mantas.

Prie komandos 2019 m. lapkritį prisijungė Lietuvos rekordininkas, plaukimo rinktinės narys Povilas Strazdas, vienas pajėgiausių Lietuvos triatlonininkų, daugkartinis triatlono taurės prizininkas Gediminas Pajėda, pajėgi sportininkė, buvusi profesionali dviratininkė Simona Beperščaitė ir kiti.

2020-aisiais įkurta asociacija “Aistra sportui”, kurios tikslas – telkti profesionalus ir užtikrinti jų poreikius, moderniai valdyti bei administruoti komandą. Komandos generaliniu rėmėju tada tapo “BTT Cloud”, kuri skyrė lėšų sportininkų pasirengimui, aprangoms ir kitoms būtinoms reikmėms.

Būtent 2020-ais metais Trakų triatloną, kuris yra ir Lietuvos triatlono čempionatas, vilkėdamas BTT Cloud marškinėlius nugalėjo Lukas Prokopavičius, 2021-aisiais – Jaunius Strazdas. Komanda 2021-ųjų sezone vienijo apie 50 sportininkų, Lietuvos Triatlono Taurės komandų įskaitoje užėmė garbingą 3-iąją vietą.

Pasak Donato Zavecko, visas žavesys tame, kad šalia profesionalių sportininkų visada galėjo treniruotis mėgėjai, jo įkurto verslo ir komandos pagrindinio rėmėjo „BTT Cloud“ darbuotojai, bei aukštesnių rezultatų siekiantys, motyvuoti sporto entuziastai, atitinkantys klubo keliamus tikslus.

Tapk nariu

Prisijunk prie mūsų ir startuok su BTT komanda svarbiausiose triatlono varžybose!

Esame atvirtas triatlono klubas, todėl į savo narių gretas priimame motyvuotus, rezultatų siekiančius profesionalus, augimo ieškančius mėgėjus, triatloną iš arčiau pažinti norinčius sporto entuziastus, bei vaikus, kuriems sportas ir disciplina suformuos teisingus įpročius visam gyvenimui.