Apie mus Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
Mobilių įrenginių valdymas
Vienu mygtuko paspaudimu Jūs galite atnaujinti išmaniojo telefono programinę įrangą, instaliuoti darbinę aplikaciją ar ištrinti duomenis iš prarasto įrenginio.
Duomenų saugyklų virtualizavimas
Duomenų masyvų virtualizavimo sprendimas leidžia didžiausioms organizacijoms paprastai ir centralizuotai valdyti savo duomenis ir nevaržomai plėstis.
BTT Cloud
Jums siūlome šiuolaikiškus, ekonomiškus ir naudingus dinamiškos IT infrastruktūros sprendimus, kurių dėka Jūsų IT valdymas taps paprastesnis ir lankstesnis
Įgyvendinti projektai
Siekiant įdiegti šiuolaikišką verslo valdymo sistemą, įmonėje „Arimex“ buvo nuspręsta atnaujinti IT infrastruktūrą. BTT specialistai įvertino įmonės veiklos specifiką, t.y. keliamus itin aukštus reikalavimus maisto gaminių kokybei ir gamybos procesui.
Kompleksinė IT priežiūra
Informacinių technologijų, sistemų valdymui ir aptarnavimui tenka vis didesnis vaidmuo kiekvienos modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina produktyvų darbą ir aukštesnius verslo rezultatus.
Microsoft Office 365
Jūsų verslas plečiasi. Tobulėja ir „Office 365“. Jei reikia, galite dirbti iš bet kurios norimos vietos. Vadinasi, kad ir ką reikia padaryti, kad pasisektų, bus padaryta. Visada turėsite naujausias funkcijas, kad galėtumėte dirbti racionaliai.
BTT Hybrid Cloud
Hybrid Cloud - pagrindinė įmonės IT veikla vykdoma privačiame „debesyje“, o šalutinei IT veiklai pasitelkiamas išorinis „debesis“, t.y. naudojamasi išorinio debesų kompiuterijos paslaugų tiekėjo resursais.
2014
07.07
BTT Group tapo duomenų saugyklų virtualizavimo programinės įrangos lyderės, įmonės DataCore sidabrine partnere. DataCore duomenų masyvų virtualizavimo sprendimas leidžia didžiausioms organizacijoms paprastai ir centralizuotai valdyti...
2014
06.30
Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) bakalauro studijų programa Interneto inžinerija – tai studijos, skirtos visiems besidomintiems naujausiomis informacinių ir ryšio technologijomis bei suvokiantiems jų svarbą šiuolaikinėje...
2014
06.05
Birželio 5 dieną Vilniuje BTT Group kartu su Microsoft surengė seminarą apie „debesų kompiuteriją“. Šis terminas, verslo pasaulyje girdimas vis dažniau, paprastai siejasi su gana sudėtingų IT sprendimų simboliu tapusiu baltu...
2014
05.26
BTT Group pastangos teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas gegužės mėnesį buvo įvertintos nepriklausomų vertintojų – įmonė buvo sertifikuota pagal tarptautinį ISO 9001:2008 standartą.
Klientai
IT aptarnavimo skyriai
+37052034385
Savanorių pr. 1, Helios City, Vilnius LT – 03116
BTT Code