Apie mus Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
Microsoft Office 365
Jūsų verslas plečiasi. Tobulėja ir „Office 365“. Jei reikia, galite dirbti iš bet kurios norimos vietos. Vadinasi, kad ir ką reikia padaryti, kad pasisektų, bus padaryta. Visada turėsite naujausias funkcijas, kad galėtumėte dirbti racionaliai.
Virtualaus serverio nuoma
Ši debesų kompiuterijos paslauga teikiama didelio našumo SSD diskų masyve, kas garantuoja ypač GREITĄ ir SAUGŲ darbą!
Kompleksinė IT priežiūra
Informacinių technologijų, sistemų valdymui ir aptarnavimui tenka vis didesnis vaidmuo kiekvienos modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina produktyvų darbą ir aukštesnius verslo rezultatus.
Darbo vietų virtualizacija „NComputing“
• Iš vieno kompiuterio iki 100 darbo vietų, o naudojant virtualius serverius - neribotai;
• USB įrenginių palaikymas;
• Palaiko daugelį video formatų, įskaitant Flash;
• Ekrano rezoliucija - 1920x1080;
• Sukuria geriausią virtualų darbalaukį su aukštos kokybės vaizdo pagreičio sistema.
Mobilių įrenginių valdymas
Vienu mygtuko paspaudimu Jūs galite atnaujinti išmaniojo telefono programinę įrangą, instaliuoti darbinę aplikaciją ar ištrinti duomenis iš prarasto įrenginio.
Duomenų saugyklų virtualizavimas
Duomenų masyvų virtualizavimo sprendimas leidžia didžiausioms organizacijoms paprastai ir centralizuotai valdyti savo duomenis ir nevaržomai plėstis.
BTT Cloud
Jums siūlome šiuolaikiškus, ekonomiškus ir naudingus dinamiškos IT infrastruktūros sprendimus, kurių dėka Jūsų IT valdymas taps paprastesnis ir lankstesnis
2015
03.06
BTT Group žino - tinkami „debesijos“ sprendimai, tai nepralenkiamas pranašumas verslui. Pasitikime pavasarį drauge ir atneškime dar daugiau spalvų į savo įmones.
2014
11.10
Lapkričio 5 dieną BTT Group kartu su partneriais surengė IT pusryčius apie debesų kompiuteriją. Buvo kalbama apie duomenų centrų patikimumo kriterijus, paslaugų apimtis ir duomenų apsauga.
2014
10.20
BTT komanda organizuoja IT pusryčius tema - "Debesų kompiuterija – ar ji gali būti pritaikoma Jūsų versle?"
2014
08.29
Plėsdama savo IT infrastruktūrinių sprendimų pasiūlą IT paslaugų bendrovė BTT Group pasirašė bendradarbiavimo sutartį su moderniausiu duomenų centru Lietuvoje Data Inn.
Klientai
IT aptarnavimo skyriai
+37052034385
Žemaitės g. 21 (4 įėjimas), LT – 03118, Vilnius
BTT Code