Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
Microsoft Office 365
Jūsų verslas plečiasi. Tobulėja ir „Office 365“. Jei reikia, galite dirbti iš bet kurios norimos vietos. Vadinasi, kad ir ką reikia padaryti, kad pasisektų, bus padaryta. Visada turėsite naujausias funkcijas, kad galėtumėte dirbti racionaliai.
Virtualaus serverio nuoma
Ši debesų kompiuterijos paslauga teikiama didelio našumo SSD diskų masyve, kas garantuoja ypač GREITĄ ir SAUGŲ darbą!
IT ūkio priežiūra
Informacinių technologijų, sistemų valdymui ir aptarnavimui tenka vis didesnis vaidmuo kiekvienos modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina produktyvų darbą ir aukštesnius verslo rezultatus.
Darbo vietų virtualizacija „NComputing“
• Iš vieno kompiuterio iki 100 darbo vietų, o naudojant virtualius serverius - neribotai;
• USB įrenginių palaikymas;
• Palaiko daugelį video formatų, įskaitant Flash;
• Ekrano rezoliucija - 1920x1080;
• Sukuria geriausią virtualų darbalaukį su aukštos kokybės vaizdo pagreičio sistema.
Mobilių įrenginių valdymas
Vienu mygtuko paspaudimu Jūs galite atnaujinti išmaniojo telefono programinę įrangą, instaliuoti darbinę aplikaciją ar ištrinti duomenis iš prarasto įrenginio.
Duomenų saugyklų virtualizavimas
Duomenų masyvų virtualizavimo sprendimas leidžia didžiausioms organizacijoms paprastai ir centralizuotai valdyti savo duomenis ir nevaržomai plėstis.
BTT Cloud
Jums siūlome šiuolaikiškus, ekonomiškus ir naudingus dinamiškos IT infrastruktūros sprendimus, kurių dėka Jūsų IT valdymas taps paprastesnis ir lankstesnis.
2015
06.18
Gartner, Inc., pasaulinė informacinių technologijų tyrimų bendrovė, pateikė 2015 metų ataskaitą apie 15 lyderių, teikiančių debesų kompiuterijos paslaugas pasauliniu mastu.
2015
06.03
„Tokvila“ – Toyota centro pardavimo ir techninio aptarnavimo centras Lietuvoje, atliko pagrindinių kompanijos serverių konfigūraciją, taip užtikrindama, kad kompanijos duomenys bus apsaugoti bei prireikus - pilnai atstatomi.
2015
04.22
UAB „BTT Group“ informacinių technologijų ekspertų komanda įsitikinusi: „Pirmasis žingsnis svarstantiems apie duomenų migraciją į „debesį“, tai patikimo IT paslaugų tiekėjo identifikacija.
2015
03.31
Kovo 27-ą dieną, gausus Lietuvos verslo atstovų būrys rinkosi į „BTT Group“ ir Bendrovės „Microsoft“ Lietuva organizuotą konferenciją.
Klientai
IT aptarnavimo skyriai
 
+370 5 203 4385
Žemaitės g. 21 (4 įėjimas), LT – 03118, Vilnius
BTT Code