Apie mus IT Paslaugos BTT Cloud Kontaktai
Atsarginės duomenų kopijos - indėlis į Jūsų ramų miegą!
Reguliariai daromos atsarginės fizinių/virtualių serverių infrastruktūros kopijos ar darbo vietų kopijos užtikrins, kad net ir įvykus IT įrangos gedimui ar duomenų praradimui, Jūsų įmonė galės netrukdomai tęsti savo veiklą.

Esate Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai? Būtent Jums, visus metus paslaugos aktyvavimo darbus atliksime nemokamai!
Dabar, tai tik vaikų žaidimas - susikurkite SAVO debesį!
BTT Group serveriai suteiks galimybę naudotis dedikuotais procesoriaus (CPU), operatyviosios atminties (RAM) ir saugyklų (SSD) resursais. Jūsų duomenis patalpinsime efektyviausiame „Tier III“ duomenų centre Rytų Europoje, bei vieninteliame Lietuvoje, kurio infrastruktūra turi „Uptime Institute“ trečiojo patikimumo lygio („Tier III“) sertifikatą!
Microsoft Office 365
Jūsų verslas plečiasi. Tobulėja ir „Office 365“. Jei reikia, galite dirbti iš bet kurios norimos vietos. Vadinasi, kad ir ką reikia padaryti, kad pasisektų, bus padaryta. Visada turėsite naujausias funkcijas, kad galėtumėte dirbti racionaliai.
IT ūkio priežiūra
Informacinių technologijų, sistemų valdymui ir aptarnavimui tenka vis didesnis vaidmuo kiekvienos modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina produktyvų darbą ir aukštesnius verslo rezultatus.
Mobilių įrenginių valdymas
Vienu mygtuko paspaudimu Jūs galite atnaujinti išmaniojo telefono programinę įrangą, instaliuoti darbinę aplikaciją ar ištrinti duomenis iš prarasto įrenginio.
Duomenų saugyklų virtualizavimas
Duomenų masyvų virtualizavimo sprendimas leidžia didžiausioms organizacijoms paprastai ir centralizuotai valdyti savo duomenis ir nevaržomai plėstis.
BTT Cloud
Jums siūlome šiuolaikiškus, ekonomiškus ir naudingus dinamiškos IT infrastruktūros sprendimus, kurių dėka Jūsų IT valdymas taps paprastesnis ir lankstesnis.
2015
10.02
Rugsėjo 30 dieną vykusiame Rūmų klube buvome oficialiai pasveikinti tapę „Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų“ nariais. Pasveikinimo žodį tarė ir serifikatą įteikė rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis.
2015
09.21
Nuo šiol pagerintu informacinių technologijų lygiu galės džiaugtis dar vienas sveikatos sektoriaus dalyvis - VšĮ Utenos ligoninė. Šiai įstaigai nuo 2015. 09. 04. teikiame kompiuterinės ir programinės įrangos nuomos paslaugas.
2015
09.14
Informacinių technologijų bendrovė „BTT Group“ atnaujina kompanijos verslo koncepciją – dalį kompanijos procesų perkelia į elektroninę erdvę ir savo klientams siūlo platesnį „Cloud“ (liet. debesų kompiuterijos) paslaugų...
2015
09.10
Rugsėjo 8-ą dieną Lietuvos verslo atstovus pakvietėme apsilankyti moderniausiame ir saugiausiame Lietuvoje duomenų centre „Data Inn“. Renginio svečiai iš arti pamatė, kur yra laikomi „BTT Group“ klientų bei didžiausių Lietuvos...
Klientai
IT aptarnavimo skyriai
 
+370 5 203 4385   (I-V, 8:00 - 17:00)
Žemaitės g. 21 (4 įėjimas), LT – 03118, Vilnius
BTT Code